3x makeup na Silvestra

3x makeup na Silvestra

Poslední party roku si zaslouží výjimečný makeup, to je bez diskuze. My v Lips2kiss jsme opět spojili síly, povolali krásné modelky a díky fotografovi Toníkovi vám teď přinášíme hned tři looky, kterými se můžete letos na Silvestra inspirovat.

Pro ty, kdo milují výrazné líčení očí, je určen hned první makeup.

Look 1 – výrazné oči

Evička je brunetka s výraznýma očima, které jsem se rozhodla ještě podtrhnout a stavět na nich celé líčení.

Na a očích jsem použila jako podklad MAC Pro Longwear Paint Pot v odstínu Painterly (o všech benefitech Paint Potu se můžete dočíst v jednom z našich předchozích článků). Na ten jsem postupně od středu za pomoci štětečku č. 239 vrstvila studenější fialový minerální oční stín z paletky Medley of Mauves, do vnitřního koutku a pod obočí jsem pak přidala pigment v barvě Vanilla a vnější koutek jsem ztmavila a protáhla ven mixem stínů Carbon a Sketch.

Smokey

Smokey

PRO tip: V případě, že máte v plánu nanášet takto výrazné, tmavé barvy, začněte s makeupem očí, abyste si nepoprášili dokonalou pleť a nemuseli začínat znovu. 

Na horní linku jsem přidala gelovou linku MAC Fudline v odstínu Blacktrack a řasy jsem zvýraznila řasenkou MAC In Extreme Dimension Lash, která řasy perfektně natočí a zahustí.

Obočí je zvýrazněno očními stíny Brun a Mystery za použití štětečku č.208.

Kouřové líčení

Kouřové líčení

Hydratovanou pleť jsem připravila na makeup podkladovou bází P+P Skin Base, která vyrovná texturu, pokožku zmatní a zároveň rozjasní. O sjednocení se postaral makeup MAC Studio Waterweight v kombinaci s korektorem z řady Pro Longwear.

Líčka jsem oživila tvářenkou z řady Pro Longwear v odstínu Blush All Day a rozjasňovačem v barvě Lightscapade z minerální řady pudrů Skinfinish.

Aby bylo líčení vyvážené, na rty jsem vybrala přirozenou, nenápadnou rtěnku Peach Blossom, která je příjemně krémová, rty hydratuje, lehce se leskne a v kombinaci s konturovací tužkou Pro Longwear Double Time se nemusíte obávat ani toho, že by se rozpíjela.

Černo-fialové kouřovky

Černo-fialové kouřovky

 

Pokud vyýrazný makeup očí není úplně vaše parketa, možná naleznete zalíbení v následujícím líčení, které je zaměřeno na výrazné rty.

Look 2 – Výrazné rty

Modelka Martinka je od pohledu křehká blondýnka a tak jsem u ní zvolila pouze jemné líčení očí za pomoci presovaných pigmentů od MAC v barvách Bonde Streak a Day Gleam, v záhybu víčka, pro zvýraznění a optické zvětšení oka, jsem přidala ještě oční stín Amber Lights (jak si výhodně sestavit vlastní paletku očních stínů zjistíte zde). Jako podklad nám opět posloužil MAC Paint Pot, tentokrát však odstín Bare Study.

NA obočí jsem opět využila zkosený štětec č.208 a oční stín Omega v kombinaci s fixačním gelem MAC Brow Set Beguile.

Výrazné rty

Výrazné rty

Pleť jsem nejprve hydratovala a následně jsem bez použití podkladové báze nanesla makeup Pro Longwear SPF 10. Tento makeup je sám o sobě dlouhodržící a použití podkladové báze bych doporučila pouze v případě, že by pleť byla extrémně mastná, nebo naopak suchá. Martinka takový problém nemá a proto jsme si vystačily s makeupem samotným. A korektorem samozřejmě. Ten jsem vybrala z řady Mineralize, jelikož má hydratační schopnosti a přirozený  finiš.

Výrazné rty

Výrazné rty

Na líčka jsem nanesla oblíbený odstín Harmony, který sluší každému a hodí se téměř ke všem druhům líčení.

Nakonec ještě produkty, které jsme použily na rtech – hydratační balzám MAC Lip Conditioner, konturovací tužku Burgundy a krásnou matnou rtěnku Diva.

PRO tip: Jak správně na líčení výrazných rtů, se dočtete také na našem blogu.

Voilá!

Vínová rtěnka a jemné líčení očí

Vínová rtěnka a jemné líčení očí

Look 3 – Všechno výrazně!

Na závěr tady mám líčení pro fajnšmekry, kteří se nebojí ničeho a řadí se mezi vyznavače rčení „když už, tak už!“.

Třetí krásnou modelku Lucku si vzala do parády naše Žanetka a jako vždy vykouzlila krásný makeup.

Lucka má na očích kombinaci zlatých stínů z minerální paletky Glimmer of Gold a stínů Twinks a Typographic. Obočí je zvýrazněno gelem na obočí MAC Fluidline Brow v barvě Deep Dark Brunette ( více o tomto produktu v tomto článku).

Výrazné rty i oči

Výrazné rty i oči

Na pleť Žanetka nejprve nanesla nám již známou podkladovou bázi P+P Skin Base a na ni následně makeup MAC Studio Fix Fluid. Ten poskytuje střední vyšší až plné krytí, krásný sametový finiš a hlavně zabraňuje pleti, aby se v průběhu večera mastila. Pod oči pro rozjasnění pak posloužil rozjasňovač z řady P+P v odstínu Light boost v kombinaci s minerálním korektorem.

Kombinace zlaté a červené

Kombinace zlaté a červené

Na tvářích můžeme vidět pouze lehký dotek tvářenky v barvě Ambering Rose.

Rty jsou oživeny použitím hned dvou barviček, což vytváří jemný ombre efekt. Ve středu je vidět zářivější a světlejší rtěnka LAdy Danger, která směrem ven nenásilně přechází do tmavší Russian red. Rty jsou ohraničeny tužkou v barvě Brick, která koresponduje právě s tmavší „ruskou červenou“.

Večerní líčení

Večerní líčení

Celý makeup už jen stačí zafixovat pudrem (v našem případě to byl téměr transparentní Blot, který dokonale matuje při použití téměr neznatelného množství) a můžete vyrazit do víru silvestrovské zábavy!

 

Ať už jste z těchto tří looků vybrali kterýkoli ( a třeba i žádný :) ), doufám, že si svou oslavu konce roku užijete podle svých představ.

Za celý tým Lips2Kiss a Gi Studio, kde pro vás vznikají všechny krásné fotografie, vám z celého srdce přeji úspěšný vstup do nového roku 2016 a těším se na shledání u příštího článku!

Pusu,

Lenka <3

Krásný rok 2016! <3

Krásný rok 2016! <3

Komentáře