Paint pot, malý velký favorit

Paint pot, malý velký favorit

Ahoj, makeupoví závisláci!

Začal nám nový týden a vede s sebou podzim, který tak nějak volá po výraznějším líčení. O tom už jsme si povídali v předchozích článcích.

Výrazné líčení si žádá kvalitní produkty, na které se můžete spolehnout, že vydrží celý den v práci či ve škole, nebo že se během večírku nebudou samovolně přemisťovat po obličeji.

Jeden z takových produktů, který si získal oblibu u zákazníků i vizážistů po celém světě, je Pro Longwear Paint Pot. Jedná se o dlouhodržící krémový oční stín, který je velmi často používán i jako podklad pod pudrové oční stíny.

MAC Pro Longwear Paint Pot Indianwood

MAC Pro Longwear Paint Pot Indianwood

K dostání je v široké škále barev, od tělové matné po černou třpytivou.

Jeho aplikace je úplně jednoduchá, můžete si vybrat, jestli ho nanesete prstem, což třeba u tělových odstínů není problém, nebo štětečkem. V takovém případě bych doporučila sáhnout po nějakém plochém, kterým lehce zvolíte intenzitu a krytí produktu. Skvělé jsou například štětce č. 239252, nebo 287, který je díky duo fiber technologii dvou různých typů vláken na krémové produkty ideální. Samozřejmě je ale jen na vás, který štětec vám nejlépe padne do ruky.

MAC štětec č.287

MAC štětec č.287

 

Jak jsem již zmínila, Paint Pot je dlouhodržící stín, na víčku po chvilce zaschne a díky složkám, které omezují tvorbu mastnoty, se bez slévání do linek udrží i déle než 12 hodin. V průběhu aplikace doporučuji kalíšek zavírat, nebo alespoň pokládat dnem vzhůru, aby produkt zbytečně nevysychal. Pak vám vydrží opravdu hodně, hodně dlouho. Já mám svůj nejoblíbenější odstín Soft Ochre přes dva roky a pořád je ve skvělé kondici.

Soft_Ochre

MAC Pro Longwear Paint Pot Soft Ochre

Paint Pot můžete použít samostatně, stínovat různé barvy mezi sebou, nebo přes něj nanést pudrové stíny. V takovém případě doporučuji nejdřív nanést lehkou vrstvu například pudru, což zabrání vytváření fleků na oku.

 

Takový malý PRO tip je použít jeden ze třpytivých nebo perleťových odstínů přes rtěnku –  v malém množství naťukat špičkou prstu do středu rtů. Voilá, rty vypadají plnější a rtěnka se rázem úplně změní.

 

Jsem přesvědčena o tom, že Paint Pot je produkt, který si zamiluje opravdu každý. Takže kdo chce mít perfektní líčení a jistotu kvalitního produktu, nechť neváhá a Paint Pot sobě objedná! :-)

 

Krásný podzim všem ! <3

Lenka

Zdroj foto: Pinterest

Komentáře