Palety na míru

Palety na míru

Tak nám začaly  Vánoce, moji milí.

Sníh a mráz nikde, na to už jsme si asi všichni zvykli. Jelikož to na žádné koulovačky a bobovačky nevypadá, doporučuji jako náhradní zábavu dělat něco přínosného, například zajít na svařák a poté se s chutí začíst do mých nových tipů a moudrých rad!

V dnešním článku se rozepíšu o perfektní záležitosti, kterou hodně lidí ke své vlastní škodě opomíjí. Představím vám systém profi palet, které si každý může sestavit podle vlastního gusta a uvážení.

Určitě všichni víte, že MAC nabízí spoustu krásných palet stínů a to hned v několika různých velikostech a texturách. Ke stálé nabídce často přibývají nádherné kousky v limitkách, které se rozhodně nevyplácí nechat si utéct. To jsou ale všechno předem sestavené kombinace, které nemůžete změnit a ne vždy všechny barvy vyhovují vašim představám. Zpravidla tak vypotřebujete jeden až dva stíny, které vám pak chybí, zatímco další dva (a více) si téměř nedotčené sedí dál v paletě a hledí na vás jako němá výčitka. Co následuje? Jdete a koupíte si nejpodobnější stíny těm vypotřebovaným, jednotlivě, protože na co další paletku, že jo. Produkty se hromadí a jejich skladování začíná být čím dál větší oříšek. Nehledě na to, že máte pak doma hromadu poloprázdných palet, kde schováváte přebytečné barvičky, které nikdy nevypotřebujete, ale je vám líto je vyhodit. Kdo by to neznal.

MAC Paletka očních stínů

MAC Paletka očních stínů

Dovolte mi proto seznámit vás s naprosto dokonalým řešením.

MAC má neskutečně širokou nabídku jednotlivých očních stínů. To víte. Co už ale velká spousta lidí neví, je, že tyhle stíny se dají pořídit i ve formě tzv. refillu, což jsou pouze náplně zbavené krabičky a připravené k použití do paletky. Kromě toho, že je to varianta levnější, je taky mnohem praktičtější. Hned vysvětlím proč.

MAC Refill očního stínu

MAC Refill očního stínu

Máte na výběr z několika velikostí prázdných palet, které si následně vyplníte podle vlastních potřeb. Zakoupit lze paletku na 2, 4 a 15, nebo dokonce 30 očních stínů.

5014982f5ddbaeff8fc92960726b8d9e

MAC Prázdné paletky

Největší výhodou tohoto variabilního systému je, že každičký oční stín, který vypotřebujete, si můžete koupit znovu, samostatně, a prostě ho jen v paletce nahradit. Navíc díky tomu, že barevnou kombinaci si zvolíte sami, vyvarujete se „nepoužitelných“ odstínů. A ještě ke všemu nemusíte kupovat všechny barvy najednou, můžete dokupovat postupně, podle nálady nebo momentálních finančních možností.

MAC Prázdná paleta a vložka na 15 stínů

MAC Prázdná paleta a vložka na 15 stínů

Každý refill  vyjde o 100 Kč levněji, než klasický, jednotlivě balený stín. Prázdná paleta je jednorázová investice, která je návratná prakticky okamžitě.

MAC Paleta 15 očních stínů

MAC Paleta 15 očních stínů

Stejně, jako lze sestavit vlastní paletku stínů, můžete si sami nakombinovat i tvářenky. Velká magnetická paleta se dá použít buď s vložkou na 15 oční stínů, nebo právě na 6 tvářenek. Praktická je velká Duo paleta, která je dvoukřídlá a tak můžete obě varianty nakombinovat. I u tvářenek samozřejmě platí, že refill pořídíte za nižší cenu.

MAC Paleta 6 tvářenek

MAC Paleta 6 tvářenek

Co na to říkáte?  Podle mě je to systém naprosto geniální. Já sama mám paletek víc, takže mezi nimi stíny i různě přehazuji a kombinuji podle toho, jaké zrovna budu potřebovat.

No řekněte sami, kolik makeupových vychytávek se může chlubit tím, že vám ušetří místo i peníze? ;-)

Těším se na vaše ohlasy i dotazy a loučím se s přáním nádherných Vánoc!

Pac a pusu

Lenka <3

Komentáře