Patentpolish Lip Pencil

Patentpolish Lip Pencil

Po dlouhé době přináším vám pár slov o jednom z mých nejoblíbenějších produktů, který nese název MAC Patentpolish Lip Pencil.

Jedná se o řadu rtěnek, které jsem si oblíbila již v minulosti, kdy přišly na pulty jako samostatná limitovaná edice, později jako součást kolekce Kelly a Sharon Osbourne. Před nějakou dobou jsem se velmi zaradovala, protože díky svým skvělým vlastnostem si tyto rtěnky získaly zjevně ne jen mou podporu, ale našly své fanynky a fanoušky po celém světě a tak se staly součástí stálé nabídky.

MAC Patent Polish Lip Pencil

MAC Patent Polish Lip Pencil

 

Patentpolišky, jak jim pracovně říkám, jsou perfektní produkt do kabelky a to pro každé roční období. V létě oceníte jejich praktické a rychlé použití díky formě tužky, ve které se vyrábí, a také možnost nanést v téměř neznatelné vrstvě, spíše jako lehce krycí lesk.

S nadcházející zimou zase naplno využijete její hydratační schopnosti. Díky svému složení působí na rtech jako balzám, takže se nemusíte bát popraskaných a vysušených rtů. Kromě péče ale samozřejmě vašim rtům dodá barvu a lesk. Obojí podle toho, kolik samy uznáte za vhodné.

Aplikace je úplně jednoduchá, já ji zvládám ji i za pochodu a bez zrcátka. Intenzita barvy a lesku je přímo úměrná  počtu vrstev, které nanesete. Jak jsem již zmínila, můžete dodat svým rtům jen lehký nádech barvy, pokud ale chcete výraznější efekt, nebojte se obkroužit rty víckrát.

MAC Patentpolish Lip Pencil

MAC Patentpolish Lip Pencil

Přesto, že jsou rtěnky hodně krémové, nemusíte se bát o jejich trvanlivost. Mám odzkoušeno, že se nerozpíjí, naopak se spíše vpijí do rtu, jak hydratační složky, tak i pigment, takže i když po pár hodinách lesk zmizí, barva na rtech zůstane.

Pokud toužíte po větší intenzitě, než jakou dokáže rtěnka vykouzli sama, doporučuji klidně přes nanesenou rtěnku (rty jsou již totiž hydratované a lépe se na ně kreslí) vyplnit rty konturovací tužkou, například dlouhodržící  MAC Pro Longwear Lip Pencil.

PRO tip – pokud jste v situaci, kdy si musíte vystačit s co nejmenším množstvím líčidel, zkuste Patentpolish použít i jako tvářenku. Aplikujte jednoduše poklepáním prsty na jablíčka a následně lehce rozetřete do ztracena. Rychlé a efektní. Tváře jsou sladěné se rty a obličej působí okamžitě svěžejším dojmem.

MAC Patentpolish Lip Pencil

MAC Patentpolish Lip Pencil

Řadu Patentpolish si určitě zamilujete. Je multifunkční, praktická, lehce použitelná, pečující a dostupná v mnoha odstínech od nude barviček po tmavé podzimní tóny.

Zkuste objevit kouzlo těchto krásek a dejte nám vědět, jak jste s nimi spokojeni. Věřím, že se ke mně v mé závislosti připojíte!

Zdraví vás

Lucie

Komentáře

Lucie

Profesionální vizážistka s pracovními zkušenostmi z MAC Cosmetics, filmových, reklamních a hudebních produkcí a také ze zahraničních stáží. Velký nadšenec do kosmetiky a líčení, především do nových trendů!