Trendy podzim/zima 2015 – Strength of Beauty

Trendy podzim/zima 2015 – Strength of Beauty

Ahoj ahoj ahoj!

Jak jste se měli? Užili jste si prodloužený víkend? Pondělí bylo nádherné, já ho půlku proseděla s holkama v Riegrových sadech v Praze a nakonec jsme vyrazily do Javánky, super indonéské bistro kousíček od Francouzské ulice, pokud jste z Prahy, nebo sem máte cestu, vřele doporučuju  :-)

Nuže ale vzhůru k dnešnímu tématu, jímž je třetí trend pro podzim a zimu 15. Jmenuje se Strength of Beauty a jak už jsem naznačila v jednom z předchozích článků, stojí na přirozenosti.

Náš tým si pro vás opět připravil inspirující líčení, protože i když je fotek z přehlídek spousta, ne vždycky si člověk od počítače umí představit, co to tam ti vizážisti asi tak mohli naplácat.

Takže se připravte, jdeme na to! :-)

 

Krásná pleť je základ

Krásná pleť je základ

Stavebním kamenem tohoto trendu je dokonalá pleť. Lépe řečeno iluze dokonalé pleti, protože, buďme k sobě upřímní, valná většina z nás si tu dokonalou pleť musí jaksi vyrobit.

Na vyčištěnou pleť vždycky patří hydratace. Já jsem začala sérem P+P Moisture Infusion, což je hydratační bomba v podobě lehoučké gelové konzistence, která se v lehké vrstvě nanáší před krémem. Druhým krokem byl Strobe Cream, rozjasňující hydratační krém. Pleť spolehlivě oživí i po probdělé noci a zároveň ji zbaví suchých míst.

PRO tip – Vždy chvilku počkejte a zkontrolujte, jestli je hydratace dostatečná. Pokud pleť krém vpila a pořád nemá dost, hydratujte tolikrát, kolikrát je potřeba. Pokožka musí být vláčná, jinak si vytáhne potřebnou vodu z makeupu a na povrchu pak zůstanou nehezké mapy. A to my jsme nechtěli, takže jsem po krému nanesla ještě hydratační podkladovou bázi P+P Natural Radiance, která navíc omezuje maštění pleti a podpoří rozjasněný efekt.

waterweight

Teprve teď, když je pokožka perfektně připravená, přichází čas sjednocování. Já jsem opět sáhla po makeupu MAC Studio Waterweight , který je teď mým miláčkem :-). Poskytl mi přesně to, co jsem potřebovala-lehké až střední krytí a přirozeně lesklý finiš. V kombinaci s dlouhodržícím korektorem Pro Longwear perfektně zakryl nedostatky jako drobné flíčky a barevné nerovnosti.

Pod oči jsem nanesla nejdřív rozjasňovač P+P Higlighter v odstínu Bright forecast, který modelce sednul, jelikož není žádná bledule, ale má nádherný snědý tón pleti. Na tento podklad jsem pak ještě přidala korektor z minerální řady, který opět hydratuje a má přirozený finiš.

Na zvýraznění lícních kostí jsem ještě naťukala prstem krémový rozjasňovač Cream Colour Base v odstínu Hush a střed obličeje jsem zmatnila minerálním pudrem . Ten obsahuje perlový pigment, takže pleť vypadá přirozeně a navíc díky minerálům není vysušená.

PRO tip – i když chcete pleť nechat přirozeně lesklou, vždy pudrem ťukněte do oblasti mezi obočím, kolem nosu a na bradu. Jsou to místa, kde se nejvíce mastíme a lesk tam pak působí… no ne úplně hezky.

Paint Pot Painterly

Paint Pot Painterly

Na oči jsem nejdřív aplikovala Paint Pot (i o něm jsem už psala v minulém článku) v tělové barvě Painterly. Na něj jsem pak nanesla štětcem č. 224 stín Woodwinked, krásná hnědo-bronzová barvička. Tady pozor, všechno musí být jemné, žádné ostré hrany, prostě jako byten bronzový nádech vystupoval z kůže.

Na řasy řasenku, ideálně Haute and Naughty, kterou můžete nanést dvěma způsoby – řasy výrazně zahustit a nebo jen jemně zvýraznit a oddělit, jako v našem případě.

Obočí jsem podbarvila očním stínem a nakonec pročísla fixátorem s názvem Brow Set.

Teď prosím slyšte bubny, přichází velké finále v podobě rtěnky Modesty a voilá – Strength of Beauty look je na světě!

GIS_1614

Strength of Beauty

GIS_1619

Strength of Beauty

GIS_1607

Strength of Beauty

Doufám, že vám i dnešní članek něco přinesl, ať už nějakou novou informaci, nebo třeba jen oddych, a těším se zase příště!

S láskou

Lenka <3

Komentáře