Trendy podzim/zima 2015 – Red 70’s

Trendy podzim/zima 2015 – Red 70’s

Pojďme se společně podívat na další z  MAC trendů pro podzim  zimu 2015, dnes na ten, který se točí kolem červených rtů, tedy Red 70’s.

 

Jak už název napovídá, pro inspiraci sáhneme do sedmdesátek, což je období, které se v módě momentálně opět hlásí ke slovu. Stačí se podívat na kolekce téměř všech slavných módních domů, o zvonáče, pletené vesty nebo cihlové odstíny není nouze.

A právě cihlová červená je jedna ze základních odstínů, na kterých Red 70’s stojí. Chybu neuděláte ani s oranžovými a hnědými tóny, nebo burgundskou. Zkrátka, barvy, kterým jsme se několik sezón vyhýbali, protože nám připomínaly rtěnky našich maminek a babiček, jsou teď na koni!

Po cihle jsme sáhli i při našem focení. Mrkněte, jak naše vizážistka Žaneta Gi kouzlila a co k tomu použila.

Makeup Artistky v akci

Žaneta Gi (vlevo) v akci

Na hydratovanou pleť Žanetka nanesla podkladovou bázi Natural Radiance, která omezuje maštění pleti, zároveň ji však hydratuje a díky optickým částečkám rozjasňuje. Na takto připravenou pleť pak použila makeup MAC Studio Waterweight SPF 30. (O tom jsme si říkali už v předchozím trendovém článku).

P+P Natural Radiance a Studio Waterweigth Foundation

P+P Natural Radiance a Studio Waterweigth Foundation

Obočí zvýraznila tužkou Veluxe Brow a na zafixování chloupků použila oblíbený Brow Set Clear. Oči vystínovala v přírodních tónech matnými stíny Brulé a Mystery.

A už se dostáváme ke rtům!

První  byl na řadě balzám, pak samozřejmě bylo potřeba povrch vyhladit a připravit si základ, na kterém bude rtěnka vypadat bezchybně. A co jiného, než P+P Lip by nám v tomto mohlo pomoct, že ano.

Po zvýraznění kontury tužkou v odstínu Brick mohla Žanet přistoupit k finálnímu kroku a sáhnout po rtěnce. No a k retro cihle má zvolená matná Chilli rozhodně blízko.

Jak správně nalíčit červenou pusu se můžete dočíst v  manuálu, který jsme pro vás sepsali před pár dny, takže věřím, že nalíčit se ve jménu Red 70’s bude úplná hračka :-)

 

A teď už prosím, dámy a pánové, pokochejte se krásnou prací na krásné modelce!

Brick a Chilli vytvoří krásnou retro červenou.

Brick a Chilli vytvoří krásnou retro červenou.

Zkuste si retro na vlastní pusu

Zkuste si retro na vlastní pusu

 

Red 70's

Red 70’s

Uvítáme vaše reakce, nápady, návrhy na příští články, prostě a jednoduše, máte-li něco na srdci a na jazyku, sem s tím! :-)

Mějte se krásně a užívejte začínající podzim :-)

Lenka <3

 

Komentáře